wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków spalinowych i elektrycznych

Jestesmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, która oferuje jedną z największych i najnowocześniejszych flot wózków widłowych w Warszawie - przeznaczonych m.in. do unoszenia czy wysokiego składowania. Mamy zarówno pojazdy elektryczne, jak i spalinowe o bardzo mocnych konfiguracjach. Nasi technicy i serwisanci na bieżąco dbają o ich prawidłowy stan techniczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć klientom wyłącznie w pełni sprawne, funkcjonalne i bezpieczne urządzenia. 

Oferujemy krótko- i długoterminowy wynajem wózków spalinowychi elektrycznych na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. W skład naszej floty wchodzą pojazdy niemieckich producentów, takich jak m.in.:

  • Still,
  • Linde,
  • Jungheinrich.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Nasze pojazdy podnośnikowe mają wszelkie niezbędne certyfikaty i są dopuszczone do pracy przez UDT. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą handlową. Jesteśmy w stanie dostarczy wózek widłowy odpowiednio dobrany do potrzeb konkretnej firmy.

Wynajem wózków widłowych - czy to się opłaca?

Wynajem wózków spalinowych to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które nie dysponują jeszcze odpowiednim kapitałem na poszerzenie firmowej floty o własne pojazdy lub potrzebują podnośników jedynie do pracy sezonowej (np. podczas organizacji wydarzeń plenerowych czy w trakcie zbiorów).

Dzięki elastycznej umowie, przejrzystym zasadom i indywidualnie dopasowanym warunkom współpracy wynajem wózków widłowych w Warszawie to bardzo opłacalny wybór. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie, bez zbędnych formalności i konieczności zamrażania służbowego kapitału.

W cenie abonamentu zawarte są wszystkie opłaty, związane m.in. z:

  • finansowaniem,
  • serwisowaniem,
  • ubezpieczeniem,
  • obsługą techniczną.

Okres wynajmu jest elastyczny - umożliwiamy wynajem elektrycznych i spalinowych wózków widłowych na jeden dzień, miesiąc, rok, a nawet dłużej. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą wybrać najbardziej dogodną formę płatności. Gwarantujemy stałe płatności w okresie obowiązywania umowy.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem wózków widłowych?

Nasza wypożyczalnia stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie pracowników hal magazynowych, produkcyjnych oraz centrów przeładunkowych. Wózki widłowe sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie i efektywne przewiezienie dużych ładunków: m.in. w gastronomii, fabrykach motoryzacyjnych, na placach budów. W zależności od potrzeb z takiego pojazdu można korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Korzyści związanych z wynajmem wózków widłowych jest bardzo wiele. Takie pojazdy zapewniają dodatkowe możliwości przerobowe w przypadku nieprzewidzianego wzrostu zapotrzebowania na transport. Decydując się na wypożyczenie sprzętu, nie trzeba martwić się również o obsługę techniczną, serwisową czy konieczność złomowania pojazdu w przyszłości.

Polskie prawo daje możliwość wliczenia opłat za wynajem w koszty uzyskania przychodu. W celu otrzymania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Wynajem wózków widłowych w Warszawie - zaufaj profesjonalistom

W Electro Complex przygotowaliśmy szeroką ofertę pojazdów załadunkowych, które różnią się wielkością, parametrami eksploatacyjnymi, a także rodzajem napędu (spalinowy lub elektryczny, wykorzystujący zaawansowaną technologię litowo-jonową). Dobór konkretnego modelu powinien być uzależniony od warunków panujących w zakładzie pracy.

Warto pamiętać o tym, że spalinowe wózki emitują dwutlenek węgla, który możą zagrażać bezpieczeństwu pracownikom, jeśli wykorzystuje się je w pomieszczeniach zamkniętych (szczególnie tych z wadliwym systemem wentylacyjnym). W takich sytuacjach lepiej zdecydować się na wynajem elektrycznych wózków widłowych lub spalinowych o obniżonej emisyjności CO2.

Zapraszamy przedsiębiorców z Warszawy i okolic do skorzystania z naszej oferty. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie i dobrać najlepsze rozwiązanie przy uwzględnieniu indywidualnych oczekiwań.

Wynajem Wózków widłowych Warszawa

Poszukujesz wózków widłowych w okolicy Warszawy? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni, gdzie w niskiej cenie mamy dla Państwa nowoczesny sprzęt przeznaczony do szerokiej gamy czynności. Jesteśmy do dyspozycji zawsze wtedy, gdy chcą Państwo skorzystać z wózków widłowych bez potrzeby kupowania własnego sprzętu – wynajem wózków widłowych to wygodne, szybkie i tanie rozwiązanie. W ofercie naszej wypożyczalni znajduje się pełna gama wózków widłowych, dedykowanych do różnych rodzajów prac. Zapewniamy wynajem elektrycznych wózków widłowych, jak również modeli spalinowych, które dostarczamy także w zestawie z prostownikami. Są one od razu przygotowane do pracy, dlatego też mogą Państwo bez opóźnień przystąpić do realizacji swoich zadań. Prowadzimy wynajem wózków widłowych na bardzo dogodnych warunkach – jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wybrany sprzęt nawet tego samego dnia. Zapewniamy przy tym konkurencyjne i atrakcyjne ceny, dlatego z nami nie muszą Państwo przepłacać za dostęp do najnowocześniejszych wózków widłowych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!