Wózki widłowe Linde to maszyny przeznaczone do podnoszenia i przemieszczania ciężkich ładunków. Są niezwykle przydatne w magazynach, na halach produkcyjnych, ale także w innych obiektach przemysłowych takich jak porty, stocznie czy lotniska. Wózki widłowe mogą być napędzane silnikami elektrycznymi bądź spalinowymi, a ich konstrukcja ułatwia pracę wielu pracowników, zwiększając także wydajność przedsiębiorstwa. W ofercie producenta znajdują się nowe wózki widłowe Linde różnego typu. Kategorie sprzętu są dostosowane do potrzeb rynkowych. Wszystko po to, by każda firma mogła wybrać coś dla siebie. W ofercie znajdują zarówno wózki z silnikami spalinowymi, jak i elektrycznymi, a także różne rodzaje wózków widłowych Linde, takie jak wózki czołowe, boczne i ręczne. Producent zwraca też uwagę na bezpieczeństwo oraz komfort pracy, dostarczając opcjonalne wyposażenie. Sam wózek widłowy Linde cechuje się trwałością, niezawodnością i zwrotnością, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w wielu miejscach o charakterze przemysłowo-logistycznym.

Gwarancja jakości w nowych wózkach widłowych Linde

Firma Linde jest renomowanym producentem wózków widłowych, które zdobyły uznanie w branży na całym świecie. Producent zyskał zaufanie klientów, bo jego produkty wyróżniają się trwałością, funkcjonalnością oraz ciekawym designem. Wózki widłowe Linde zaprojektowano z myślą o bezpieczeństwie i komforcie operatora oraz wydajności pracy. Dostępnych jest wiele modeli, które dobiera się do potrzeb firmy. Inwestycja w wózek widłowy Linde to dobry sposób na zyskanie sprzętu, który posłuży w firmie przez długie lata.

Używane wózki widłowe Linde – czasami lepiej jest wynająć

Nie każdą firmę stać na zakup floty nowych wózków widłowych Linde, szczególnie gdy zapotrzebowanie na większą ilość wózków może być okresowe (np. miesiąc przed świętami Bożego Narodzenia). Dla tych, którzy nie chcą kupować nowych pojazdów, producenci i pośrednicy udostępnili usługę wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego. Dlatego też przedsiębiorca może nabyć używane wózki widłowe Linde w korzystnej dla niego ofercie, w której znajdzie się na przykład dodatkowa usługa serwisowania wózków – a wszystko to zawarte w cenie miesięcznej raty.

Co daje wynajem używanych wózków widłowych Linde?

Wózek widłowy Linde to niezawodna i skuteczna maszyna. Wynajem floty bądź jednego pojazdu może być korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy potrzebują tymczasowego bądź sezonowego zwiększenia swoich obrotów w firmie. Oto kilka korzyści płynących z wynajmu używanych wózków widłowych Linde:

 

  • oszczędność kapitału – objawia się w wynajmie sprzętu używanego, który jest tańszy. Przedsiębiorca nie musi kupować nowych pojazdów,
  • elastyczność – usługodawca jest w stanie dostarczyć wiele typów wózków widłowych Linde, w zależności od potrzeb przedstawiciela firmy,
  • ochrona przed ryzykiem – w przypadku wynajmu ryzyko utraty wartości maszyny po zakończeniu użytkowania leży po stronie wynajmującego,
  • konserwacja i serwis – klient nie musi się tym martwić. Abonament pokrywa konieczność naprawy usterek i serwisowania pojazdu.
Linde – lider na rynku

Linde oferuje szeroką gamę wózków widłowych. Jest renomowanym producentem tego typu pojazdów, które zdobyły zaufanie na całym świecie. Jego produkty cechuje wyjątkowy design i wysoka jakość wykonania. Zakup wózka widłowego Linde to inwestycja na długie lata.