części do wózków widłowych

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe – jeżeli potrzebny jest fachowy serwis wózków widłowych Still oraz innych marek, nasza firma to najlepszy kierunek.

Wykonujemy:

 • przeglądy techniczne
 • prace konserwatorskie
 • serwisy bieżące
 • montaż części zamiennych
 • usługi w ramach instalacji zasilania gazem LPG
 • naprawy głównych podzespołów wykorzystywanych w wózkach, między innymi silników, zawieszenia, układów hydraulicznych, przekładni oraz innych zależnie od usterek
 • remont silników wózków widłowych
 • serwis elektrycznych i spalinowych wózków widłowych

Oprócz powyższych usług dotyczących wózków widłowych oferujemy również usługi specjalizowane, między innymi naprawy silników prądu zmiennego i stałego, falowników, sterowników, diagnostykę układów sterowania w wózkach oraz ich kalibrację. Prowadzimy pomiary elektryczne wymagane przez przepisy prawa. Montujemy też osprzęt dodatkowy, prowadzimy serwis ogumienia i przygotowujemy wózki widłowe do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

Elektro-Complex – profesjonalny serwis wózków widłowych Warszawa – zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty!


Akcesoria i części do wózków widłowych

W naszej firmie Elektro-Complex dokładamy wszelkich starań, aby oferować klientom kompleksowe usługi serwisowe, przeglądy oraz konserwacje sprzętu. Jednocześnie kładziemy również nacisk na to, aby w trakcie naszych prac wykorzystywać części do wózków widłowych oraz akcesoria wyłącznie najwyższej jakości, co jest podstawą skuteczności realizowanych przez nas czynności, a tym samym również skrócenia przestojów wózków u Państwa.

W naszej firmie zajmujemy się sprzedażą części zamiennych przeznaczonych do wózków widłowych marki Still. Sprzedajemy części nowe i sprawne części używane, w bardzo dobrym stanie technicznym, które pozyskujemy z demontażu wózków. Jeżeli nie posiadamy danych części wystawionych na sprzedaż, jesteśmy też w stanie sprowadzić je dla Państwa na zamówienie – dotyczy to również części zamiennych do innych marek wózków.

Przy zamawianiu prosimy o podanie nam następujących informacji:

 • producent lub marka wózka widłowego
 • typ wózka wraz z jego numerem fabrycznym
 • rok produkcji sprzętu

Serwis wózków widłowych

Wózki widłowe, choć przeznaczone do intensywnej eksploatacji i pracy z dużym obciążeniem, również ulegają awariom. W przypadku usterki ważna jest szybka interwencja - sprawny i nieprzerwany przebieg wewnętrznego ruchu towarów w magazynie to ważny filar każdego zakładu produkcyjnego. Żaden przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na długie przestoje w dostawie.

W firmie Elektro Complex z siedzibą w Bielawie k/Warszawy oferujemy klientom zarządzającym terminalami przeładunkowymi, centrami czy halami magazynowymi mogą liczyć na sprawny, szybki i efektywny przegląd wózków widłowych. Kompleksowa diagnostyka obejmuje szereg czynności związanych ze sprawdzeniem stanu technicznego silnika oraz układu przeniesienia. Proponujemy również szeroką paletę usług doradczych, monterskich oraz serwisowo-naprawczych.

Naprawa wózków widłowych - Warszawa i okolice

Naprawa wózków widłowych to usługa ciesząca się dużą popularnością wśród klientów naszej firmy. Renowacja wózków widłowych to bardzo często rozwiązanie dużo tańsze od zakupu nowych podnośników lub ich wypożyczenia. W przypadku poważniejszych problemów i przedłużającej się naprawy udostępniamy zastępcze pojazdy o zbliżonych parametrach.

Serwis wózków widłowych odbywa się na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Dojeżdżamy do klienta, bezpłatnie wyceniając usługę. Mniej skomplikowaną awarię, związaną np. z wymianą konkretnej części, jesteśmy w stanie wykonać od ręki. W przypadku poważniejszej usterki zapewniamy transport wózka do naszej siedziby, gdzie następnie wykonujemy szereg czynności mających na celu przywrócić uszkodzony pojazd do stanu sprzed szkody.

Profesjonalny serwis wózków widłowych w Warszawie

Nawet właściwie eksploatowane wózki widłowe należy poddawać regularnym przeglądom technicznym. Może okazać się, że stan jakiegoś komponentu jest bardzo zły, nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie zaobserwowaliśmy problemu z jego działaniem. Równie ważna jest okresowa wymiana podzespołów, które zużywają się w trakcie eksploatacji.

Powierzając wózki widłowe naszym serwisantom, klienci zyskują gwarancję fachowo i rzetelnie przeprowadzonej usługi. W ramach serwisu i naprawy wózków widłowych oferujemy m.in:

 • naprawę elementów hydrauliki siłowej,
 • mobilny serwis opon przemysłowych,
 • regenerację akumulatora i wymianę poszczególnych ogniw (w przypadku modeli zasilanych elektrycznie),
 • remont i serwis silników, skrzyni biegów
 • montaż dodatkowego wyposażenia
 • montaż oryginalnych części lub tańszych zamienników (wybór ustalany z klientem).
 • Kompleksowa renowacja wózków widłowych marki Still i innych marek

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest ciągłość pracy, dlatego zawsze staramy się wykryć oraz usunąć usterkę jak najszybciej. Dysponując kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i wykwalifikowanym zespołem serwisowym, bez problemu jesteśmy w stanie naprawić wózek widłowy takich marek jak m.in.:

 • Still,
 • Linde,
 • Fenwick,
 • Jungheinrich.

Podejmowanie działań naprawczych przez niewykwalifikowane osoby często kończy się fiaskiem. Samodzielny remont wózków widłowych może narazić nas na dużo większe koszty w porównaniu do usługi przeprowadzonej przez profesjonalnych mechaników.

Choć głównym obszar naszej działalności obemuje Warszawę i okoliczne miejscowości, jesteśmy w stanie dojechać pod wskazane miejsce na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu i omówienia warunków współpracy.

Oryginalne akcesoria do wózków widłowych

Przegląd i serwis pojazdów podnośnikowych to niejedyne usługi wchodzące w zakres działalności firmy Elektro Complex. Mamy również akcesoria do wózków widłowych pochodzące wyłącznie z bezpiecznych i zaufanych źródeł. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować klientom wysokiej jakości komponenty spełniające niezbędne standardy jakościowe.