Wózki widłowe elektryczne Warszawa

Duże magazyny i hale produkcyjne w Warszawie i nie tylko potrzebują dobrej jakości sprzętu, który usprawni transport na małe odległości, ułatwi przenoszenie ciężarów i poprawia organizację pracy. Doskonałym rozwiązaniem są wózki widłowe elektryczne, lub, w razie potrzeby, wózki widłowe spalinowe. Nasza firma odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na te sprzęty w Polsce. Urządzenia są sprowadzane z Niemiec. Zapewniają wysoki komfort pracy personelowi oraz pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo i tempo wykonywanych zadań.

Sprzedaż wózków widłowych Warszawa

Firma Elektro Complex oferuje sprzedaż wózków widłowych (Warszawa) o udźwigu od 1,5 do 8 ton, trzykołowych, czterokołowych lub bocznych, o różnym roku produkcji. Posiadamy urządzenia idealnie dostosowane do wykonywania różnorodnych zadań, w tym np. wózki techniki magazynowej lub wózki paletowe nisko podnoszące. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. W przypadku poszukiwania konkretnego modelu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie indywidualne — wówczas prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Gdzie stosuje się wózki widłowe elektryczne i spalinowe?

Wózki widłowe elektryczne i spalinowe usprawniają załadunek i rozładunek towarów, jego przechowywanie i transport na terenie zakładu. Sprawdzają się w różnych branżach - budownictwo, motoryzacja, logistyka- oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba podnoszenia dużych ciężarów, np. palet z towarem. Należy pamiętać, żeby używać każdego rodzaju wózka zgodnie z przeznaczeniem — wówczas to bezpieczny i bardzo skuteczny sposób ułatwienia pracy, a samo urządzenie przez wiele lat pozostanie w dobrym stanie.

Sprzedaż wózków widłowych elektrycznych i spalinowych

Firma Elektro Complex z siedzibą w Warszawie to specjalista w zakresie sprzedaży wózków widłowych znanych i cenionych marek.Możemy pochwalić się szerokim asortymentem produktów. W ofercie mamy pojazdy podnośnikowe z napędem spalinowym (diesel, LPG, benzyna) oraz elektrycznym, przeznaczone do realizacji zróżnicowanych zadań w halach produkcyjnych, centrach przeładunkowych, sklepach wielkopowierzchniowych i nie tylko. Prezentowane modele różnią się także parametrami, takimi jak maksymalny udźwig czy wysokość podnoszenia wideł.
Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy pragną usprawnić w swojej firmie wszelkie prace związane z rozładunkiem i załadunkiem towarów. Wózki widłowe spalinowe i elektryczne dostarczamy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, dbając o najwyższą jakość obsługi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo i higiena pracy powinny być zawsze priorytetem, dlatego nasze pojazdy wyróżnia wzorowy stan techniczny. Każdy z nich objęty jest gwarancją producenta i posiada niezbędną dokumentację UDT.

Wózki widłowe spalinowe - Warszawa i okolice

W firmie Elektro Complex staramy się sprostać indywidualnym potrzebom każdego klienta, dlatego świadczymy szereg usług dodatkowych. Sprzedaż wózków widłowych jest głównym filarem naszej działalności, jednak oprócz tego zapewniamy także fachowe doradztwo, profesjonalne wsparcie serwisowe, a w razie potrzeby - także szkolenia dla operatorów.
Sprowadzamy oraz eksportujemy wózki widłowe najwyższej klasy, pochodzące od liderów z branży. Na asortyment składają się pojazdy takich producentów, jak m.in.:
  • Still
  • Linde,
  • Jungheinrich.

Na co zwrócić uwagę, wybierając wózek widłowy?

Zapotrzebowanie na konkretne rodzaje wózków może się zmieniać zależnie od potrzeb i ewentualnej rozbudowy firmy. Warto więc myśleć przyszłościowo i wybrać taki pojazd, który ma nieco lepsze parametry oraz pozwala na wydajną pracę z ciężkimi i dużymi gabarytowo towarami. Do wyboru są wózki widłowe spalinowe oraz elektryczne o dużej ładowności (od 1 do nawet 8,5 tony).
Wózki widłowe spalinowe wykorzystywane z myślą o pracy w zamkniętych pomieszczeniach muszą być wyposażone w specjalne filtry, które redukują emisję dwutlenku węgla. Bardzo wydajne są pojazdy zasilane jednostką wysokoprężną, która zapewnia wysoki moment obrotowy. Modele wyposażone w napęd na cztery koła i grube opony sprawdzają się doskonale do jazdy po nierównej powierzchni. Eliminują drgania i zapewniają dobrą przyczepność do podłoża.
Dobrą alternatywę stanowią wózki z elektrycznym napędem. Są one tanie w eksploatacji (zasilane bateriami litowo-jonowymi), a ponadto nie wydzielają do atmosfery szkodliwych substancji. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w zamkniętych halach i magazynach. Elektryczne wózki widłowe wymagają jednak częstego ładowania, które trwa od 4 do 8 godzin. Dlatego w przypadku częstych dostaw i pracy na dłuższych dystansach lepiej sprawdzą się warianty spalinowe.
Przy wyborze odpowiedniego pojazdu znaczenie mają także:
  • poziom widoczności (im wyżej osadzony fotel operatora, tym lepiej),
  • przyspieszenie (ważne, gdy przy rozładunku liczy się czas),
  • wyposażenie dodatkowe (np. ogrzewane fotele czy kabina grzewcza).

Korzyści z wyboru wózków widłowych od Elektro Complex

Nasza oferta sprzedaży wózków widłowych jest stale aktualizowana i wzbogacana o nowe opcje maszyn. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować pojazdy najbardziej zaawansowane technologicznie, wydajne, niezawodne oraz gwarantujące komfort i łatwość obsługi. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, których interesuje sprzedaż wózków widłowych. Warszawa i okolice to nie jedyny obszar naszej działalności. Na specjalne życzenie klienta możemy dostarczyć pojazd również w inne regiony kraju.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego celem ustalenia warunków współpracy. Nasi pracownicy pomogą wybrać modelu pojazdu w oparciu o zapotrzebowanie i indywidualne wymaganiom, udzielą informacji na temat finansowania urządzenia, a także przygotują przejrzystą umowę kupna-sprzedaży.