Zainteresowanie wózkami widłowymi Still wykorzystywanymi w przemyśle, produkcji czy logistyce stale rośnie, a liczba pracowników z uprawnieniami do ich obsługiwania z roku na rok wzrasta. Nic dziwnego, bo wózek widłowy Still może pomóc w realizacji wielu kluczowych zadań w magazynach, portach oraz zakładach produkcyjnych. Z tego powodu przedsiębiorcy poszukują sprawdzonych wózków widłowych najwyższej jakości. Przy wyborze odpowiedniego modelu należy zwrócić uwagę na nowe wózki widłowe Still, ponieważ jest to producent znajdujący się w gronie liderów wśród dostawców tego typu sprzętu. Za wyborem Stilla stoją takie czynniki jak stosunek wydajności do ceny, wszechstronna możliwość eksploatacji czy zaufanie reszty klientów. Dodatkowo producent dostarcza nam wiele wariantów wózków: od używanych wózków widłowych Still z silnikami diesla, po te elektryczne. Nie są to jednak jedyne kategorie, na które są podzielone wózki widłowe Still. Firma posiada sprzęt nadający się do spełniania wielu różnorakich zadań.

Różne wózki widłowe Still do różnych zadań

Wózek widłowy Still uchodzi obecnie za jeden z najlepszych dostępnych na rynku. Choć większość tego typu pojazdów jest niezawodna, to jednak dla ułatwienia producent tworzy wiele innych typów wózków, a wszystko po to, by lepiej odpowiadać na rosnące potrzeby klientów. Wózki widłowe Still są stosowane do przemieszczania ciężkich ładunków w różne miejsca. W Polsce najczęściej spotykane są wózki widłowe czołowe, które doskonale sprawdzają się na otwartych przestrzeniach i w niewielkich halach. Natomiast w obiektach zamkniętych o dużej wysokości częściej używa się wózków widłowych bocznych typu reach truck, które pozwalają na transportowanie towarów między wysokimi regałami. Wózki ręczne czy tak zwane paleciaki to również popularny wybór, jeśli chodzi o transport na niewielkich odległościach.

Nowe wózki widłowe Still i ich alternatywa

Wózek widłowy Still to z reguły niezawodne narzędzie. Niestety jednak nie każde przedsiębiorstwo stać na zakup floty nowych wózków widłowych Still, mimo że istnieje wysokie zapotrzebowanie na taki sprzęt (np. w okresie przedświątecznym). To sprawiło, że na rynku pojawiły się firmy świadczące usługi wynajmu sprzętu magazynowego. Zamiast kupować nowe wózki, czasami bardziej opłaca się wynająć używane wózki widłowe Still. Atrakcyjne oferty przyciągają klientów, dlatego usługodawcy stosują różnego rodzaju pakiety. Umowę można podpisać na krótki okres bądź na dłuższy, a w cenie comiesięcznej raty znajduje się też pakiet usług serwisowych (przydatny np. w przypadku awarii). Tego rodzaju benefity sprawiają, że wielu klientów, zamiast kupować nowy sprzęt, woli go wynająć. Używane wózki widłowe Still sprawdzają się równie dobrze.

Gdzie wynająć wózek widłowy?

Dobrze jest poszukać wiarygodnego dostawcy i cieszącego się dobrymi opiniami wśród klientów. Jeżeli interesuje Cię wynajem wózków widłowych na terenie Mazowsza, dobrym przykładem takiego usługodawcy jest elektro-complex.pl, firma zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisowaniem wózków widłowych różnych marek.