Jungheinrich AG to globalna firma z ponad 60-letnim doświadczeniem w produkcji sprzętu magazynowego o najwyższej jakości. Produkty tego producenta charakteryzują się wysoką wydajnością i solidnością wykonania, a jest to efektem nie tylko bogatego doświadczenia w tworzeniu narzędzi do branży logistycznej, ale i ciągłych inwestycji w rozwój oraz badania rynku. To wszystko po to, aby spełniać rosnące wymagania klientów i odpowiadać na ich potrzeby. Ci z kolei darzą firmę ogromnym zaufaniem, kupując nowe wózki widłowe Jungheinrich oraz te używane.

Wózek widłowy Jungheinrich – wysoka jakość

Wózki widłowe Jungheinrich to produkty najwyższej jakości, projektowane i konstruowane przez wykwalifikowanych specjalistów z branży. Sama produkcja odbywa się w nowoczesnych zakładach, gdzie wykorzystuje się najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. To także zasługa stosowania solidnych i trwałych materiałów. Dzięki temu nowe wózki widłowe Jungheinrich charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywnością w pracy. Spełniają także wszelkie standardy związane z bezpieczeństwem. Jungheinrich jest również firmą znaną na całym świecie i jednym z liderów w produkcji wózków widłowych.

Gdzie znajdzie zastosowanie wózek widłowy Jungheinrich?

Należy zacząć od tego, że firma Jungheinrich oferuje szereg różnych produktów, a same wózki dzielą się na aż siedem różnych kategorii:

  • akumulatorowe wózki widłowe,
  • ręczne wózki paletowe,
  • spalinowe wózki widłowe,
  • wózki widłowe do kompletacji,
  • czołowe akumulatorowe wózki widłowe,
  • wózki widłowe wysokiego składowania,
  • akumulatorowe wózki podnośnikowe.

 

Duży wybór sprawia, że każdy z przedsiębiorców znajdzie coś dla siebie. Firmy świadczące usługi sprzedaży bądź wynajmu wózków widłowych pełnią też funkcję doradczą, co powoduje, że pracownik firmy pomoże klientowi w wyborze optymalnego rozwiązania.

 

Wózki widłowe Jungheinrich są głównie wykorzystywane w magazynach, halach produkcyjnych, portal lotniczych, terminalach kontenerowych, składach kolejowych oraz w wielu innych miejscach, gdzie wymagane jest przemieszczanie ciężkich ładunków na krótkie odległości. Wózki widłowe są przydatne do przenoszenia palet z towarami, skrzyń, beczek itp. Mogą być również wykorzystywane w magazynach czy centrach logistycznych.

Używane wózki Jungheinrich – wynajem się opłaca

Nie każde przedsiębiorstwo stać na zakup nowych wózków widłowych Jungheinrich, a zdarzają się miesiące i okresy, kiedy produkcja przyspiesza i niezbędne jest wykorzystanie większej ilości wózków widłowych. Używane wózki widłowe Jungheinrich mogą się w tej sytuacji okazać zbawienne. 


Na rynku funkcjonują firmy oferujące wynajem wózków. Polega to na tym, że klient wynajmuje sprzęt od firmy na określony czas za ustaloną opłatą. W ramach wynajmu ma dostęp do wózków bądź wózka widłowego Jungheinrich, choć nie jest jego właścicielem. To korzystne rozwiązanie dla firm, które chcą przetestować sprzęt lub potrzebują wózków na krótki czas i nie chcą inwestować w zakup floty. Jeszcze tańszy jest wynajem używanych wózków widłowych Jungheinrich. W cenę wynajmu jest też wliczona obsługa serwisowa na wypadek awarii. Wynajem jest opłacalny, bo pozwala zredukować koszty i daje poczucie elastyczności w zarządzaniu wózkami widłowymi. Niepotrzebna jest inwestycja w zakup własnych wózków.