Skup wózków widłowych

Start Skup wózków

ELEKTRO-COMPLEX - SKUP WÓZKÓW WIDŁOWYCH W WARSZAWIE

skup wózków widłowych

Elektro-Comlex zajmuje się odkupem wózków widłowych używanych, od firm i osób prywatnych. Za każdy wózek wypłacamy gotówkę natychmiast. Możecie Państwo pozbyć się wózka widłowego nie wychodząc z domu! Jest to najszybsza, najprostsza i najbezpieczniejsza forma sprzedaży. Wystarczy wypełnić formularz i czekać na kontakt telefoniczny. Skupujemy wózki widłowe każdej marki, w każdym stanie. Prosimy przesłać informację: marka, typ, rok produkcji, parametry, zdjęcia.

Złóż bezpłatnie swoją ofertę i wypełnij formularz
poniżej lub wyślij na adres widlowe@vp.pl

Dane kontaktowe
Parametry wózka

Wysłanie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883).


Skup wózków widłowych

Zaopatrzenie firmyw wózki widłowe jest nieodłącznym elementem składowym wielu biznesplanów. Urządzenia te usprawniają i przyspieszają pracę magazynu, co przekłada się na realne oszczędności - czasu, wysiłku i pieniędzy. Flota podnośników, zwłaszcza tych intensywnie eksploatowanych, o czasu do czasu wymaga wymiany. W firmie Elektro Complex świadczymy profesjonalne usługi związane ze skupem wózków widłowych na terenie Warszawy i nie tylko. Odkupujemy zarówno pojazdy w pełni sprawne, jak i uszkodzone, w ilościach pojedynczych i hurtowych (od modeli kompaktowych po terenowe).

W Elektro Complex skup wózków widłowych odbywa się przy zachowaniu minimum formalności. Dysponujemy własnym transportem, jestesmy w stanie odebrać używane wózki widłowe na terenie Warszawy i okolic. Skupujemy głównie urządzenia podnośnikowe takich producentów, jak: 

  • Still,
  • Linde,
  • Fenwick,
  • Jungheinrich.

Nie ma znaczenia, jakim napędem dysponuje dany pojazd - bez problemu odkupimy zarówno wózki spalinowe, elektryczne, jak i modele na gaz.

Używane wózki widłowe - Warszawa

Używane wózki widłowe zawsze wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę ich stan techniczny i wizualny, a także ewentualne koszty serwisowe. Nie zaniżamy wartości rynkowej! Co więcej, dajemy klientom możliwość negocjacji ceny, a za zakupione wózki płacimy natychmiast - przelewem lub gotówką. Takie podejście sprawia, że od wielu lat cieszymy się zaufaniem przedsiębiorców.

Nasza oferta uwzględnia również możliwość zamiany używanych wózków na nowe lub używane (po przeglądach technicznych i gruntownej naprawie), z dopłatą ze strony klienta. Takie rozwiązanie pozwala na sprawne i szybkie zmodernizowanie floty podnośników widłowych - jednym transportem dostarczamy nowe i zabieramy używane pojazdy, co znacznie skraca cały proces. Również formalności są w tym przypadku ograniczone do minimum.

Skup wózków widłowych na terenie całej Polski

W Electro Complex ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości, jednak na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie odebrać używane wózki widłowe z dowolnego miejsca w kraju. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie.

Oprócz skupu i sprzedaży pojazdów widłowych zajmujemy się również ich serwisowaniem i naprawą, by przywrócić im pełnię możliwości użytkowych. Nie każda awaria wymaga od razu wymiany pojazdu na nowy. Nasi specjaliści dokonają kompleksowej diagnostyki, bezpłatnie wyceniając pojazd.

Skup wózków - kiedy jest opłacalny?

Jest wiele powodów, dla których przedsiębiorstwa pozbywają się swoich wózków widłowych. Starsze modele pojazdów są często droższe w eksploatacji od tych aktualnie produkowanych, co w połączeniu z drożejącym paliwem sprawia, że ich utrzymanie jest mało opłacalne. Zdarza się także, że niektóre firmy plajtują, a podnośniki stoją nieużywane. Skup wózków widłowych to w takiej sytuacji sprawdzony pomysł na szybki zastrzyk gotówki.

Sprzedaż wózka to świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy dotychczasowa umowa leasingu na konkretny pojazd dobiega końca lub chcemy zmienić profil działalności przedsiębiorstwa na zupełnie inny. Z usługi skupu wózków widłowych skorzystać mogą również osoby fizyczne, które dysponują maszyną lub maszynami do użytku prywatnego, ale z nich nie korzystają.

Bezpłatna wycena i minimum formalności

Zainteresowanych sprzedażą swojego wózka widłowego lub jego wymianą na nowszy z gwarancją zapraszamy do naszej firmy (zlokalizowanej w Bielawie przy ul. Nadbrzeże 164) lub prosimy o kontakt. Oferujemy szybką i fachową obsługę. Do bezpłatnej wyceny niezbędne będą następujące dane:

  • marka,
  • model,
  • rocznik,
  • maszt,
  • wyposażenie,
  • informacje o stanie technicznym czy ewentualnych brakach.
wynajem wózków widłowych

Elektro - Complex Wózki widłowe

Naprawy bieżące wózków widłowych spalinowych, elektrycznych oraz techniki magazynowej.

+48 501 040 382      kontakt

Created by: verseo