bezobsługowe baterie żelowe TAB GEL znajdują się teraz w szerokiej ofercie produktów TAB. Szczelne baterie żelowe TAB GEL są produkowane w technologii VRGLA Gel (baterie kwasowo ołowiowe z regulowanym zaworem z elektrolitem w postaci żelu) zgodnie z normą EN 60254-2. Mogą być stosowane we wszelkiego rodzaju pojazdach elektrycznych takich jak: wózki widłowe, elektryczne maszyny drogowe, maszyny czyszczące, itd.

Baterie żelowe TAB GEL są bezpieczne w obsłudze i przyjazne dla środowiska dlatego szczególnie znajdują zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, chemicznym i wielu podobnych.

Charakterystyka:

  • bezobsługowe
  • zintegrowany zawór, który uniemożliwia wydobywanie się gazów prowadzących do korozji
  • bardzo niskie samowyładowanie
  • bardzo niskie gazowanie podczas pracy
  • błędy obsługi są minimalizowane
  • brak wycieku elektrolitu w przypadku uszkodzenia ogniw
  • brak zanieczyszczeń lub korozji z powodu wycieku elektrolitu

Zastosowanie baterii.

Baterie trakcyjne TAB typu EPZS i PZB są przeznaczone do napędu różnych pojazdów elektrycznych: wózków widłowych, lokomotyw w kopalniach, itp.


Baterie ołowiowo kwasowe

Z elektrolitem płynnym oraz systemem mieszania elektrolitu Airmatic/EUW


Baterie ołowiowo-kwasowe z serii TAB Airmatic to niezawodne i gwarantowane źródło zasilania wózków widłowych wyposażone w system cyrkulacji elektrolitu Airmatic (EUW) współpracują z nowoczesnymi systemami ładowania to najniższe koszty eksploatacji.

Baterie trakcyjne TAB Airmatic dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym zapewniają wysoki poziom energii, niezawodność w działaniu oraz charakteryzują się minimalną szkodliwością dla środowiska naturalnego zarówno w procesie produkcyjnym jak i w czasie eksploatacji. Produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami i w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Cechy:

 


Regeneracja baterii


Zakup nowej baterii trakcyjnej jest poważną inwestycją finansową, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uwzględniając wieloletniemu doświadczenie w produkcji i eksploatacji baterii trakcyjnych naszego serwisu posiadamy dział zajmujący się regeneracją baterii trakcyjnych. Spadek pojemności baterii trakcyjnej następuje najczęściej na skutek niewłaściwej eksploatacji – długich przestojów, głębokich rozładowań, braku ładowań wyrównawczych. W zależności od stanu naturalnego zużycia baterii możliwe jest odzyskanie sprawności na poziomie 70% - 80% pojemności znamionowej.

Koszt regeneracji nie powinien być wyższy niż 30% ceny zakupu nowej baterii.

Pełen zakres czynności wykonywanych podczas regeneracji wygląda następująco:


Serwis i naprawa baterii trakcyjnych


Mając na uwadze optymalizację eksploatacji baterii trakcyjnych a także w razie problemów z prawidłowa pracą baterii proponujemy państwu skorzystanie z usług naszego serwisu. Długoletnia praca naszych serwisantów w wiodących na rynku polskim firmach akumulatorowych gwarantuje najwyższy standard opieki dla Państwa baterii.

Posiadamy zaplecze techniczne i materiałowe oraz doświadczenie do wykonywania następujących usług:

Wysoko wyspecjalizowana kadra naszych techników gwarantuje skuteczną i szybką pomoc w rozwiązaniu problemów w bieżącej eksploatacji baterii i prostowników. Dodatkowo świadczymy na rzecz naszych klientów szeroką gamę usług związanych ze szkoleniem w zakresie prawidłowej obsługi zarówno baterii trakcyjnych oraz prostowników.

Gwarantujemy szybką reakcję na Państwa zgłoszenia serwisowe.

Dowiedz się więcej

Elektro - Complex Wózki widłowe

Naprawy bieżące wózków widłowych spalinowych, elektrycznych oraz techniki magazynowej.

+48 501 040 382      kontakt

Created by: verseo