Skup wózków widłowych

Start Skup wózków

ELEKTRO-COMPLEX - SKUP WÓZKÓW WIDŁOWYCH W WARSZAWIE

skup wózków widłowych

Elektro-Comlex zajmuje się odkupem wózków widłowych używanych, od firm i osób prywatnych. Za każdy wózek wypłacamy gotówkę natychmiast. Możecie Państwo pozbyć się wózka widłowego nie wychodząc z domu! Jest to najszybsza, najprostsza i najbezpieczniejsza forma sprzedaży. Wystarczy wypełnić formularz i czekać na kontakt telefoniczny. Skupujemy wózki widłowe każdej marki, w każdym stanie. Prosimy przesłać informację: marka, typ, rok produkcji, parametry, zdjęcia.

Złóż bezpłatnie swoją ofertę i wypełnij formularz
poniżej lub wyślij na adres widlowe@vp.pl

Dane kontaktowe
Parametry wózka

Wysłanie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883).


Skup wózków widłowych

Zaopatrzenie firmyw wózki widłowe jest nieodłącznym elementem składowym wielu biznesplanów. Urządzenia te usprawniają i przyspieszają pracę magazynu, co przekłada się na realne oszczędności - czasu, wysiłku i pieniędzy. Flota podnośników, zwłaszcza tych intensywnie eksploatowanych, o czasu do czasu wymaga wymiany. W firmie Elektro Complex świadczymy profesjonalne usługi związane ze skupem wózków widłowych na terenie Warszawy i nie tylko. Odkupujemy zarówno pojazdy w pełni sprawne, jak i uszkodzone, w ilościach pojedynczych i hurtowych (od modeli kompaktowych po terenowe).

W Elektro Complex skup wózków widłowych odbywa się przy zachowaniu minimum formalności. Dysponujemy własnym transportem, jestesmy w stanie odebrać używane wózki widłowe na terenie Warszawy i okolic. Skupujemy głównie urządzenia podnośnikowe takich producentów, jak: 

  • Still,
  • Linde,
  • Fenwick,
  • Jungheinrich.

Nie ma znaczenia, jakim napędem dysponuje dany pojazd - bez problemu odkupimy zarówno wózki spalinowe, elektryczne, jak i modele na gaz.

Używane wózki widłowe - Warszawa

Używane wózki widłowe zawsze wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę ich stan techniczny i wizualny, a także ewentualne koszty serwisowe. Nie zaniżamy wartości rynkowej! Co więcej, dajemy klientom możliwość negocjacji ceny, a za zakupione wózki płacimy natychmiast - przelewem lub gotówką. Takie podejście sprawia, że od wielu lat cieszymy się zaufaniem przedsiębiorców.

Nasza oferta uwzględnia również możliwość zamiany używanych wózków na nowe lub używane (po przeglądach technicznych i gruntownej naprawie), z dopłatą ze strony klienta. Takie rozwiązanie pozwala na sprawne i szybkie zmodernizowanie floty podnośników widłowych - jednym transportem dostarczamy nowe i zabieramy używane pojazdy, co znacznie skraca cały proces. Również formalności są w tym przypadku ograniczone do minimum.

Skup wózków widłowych na terenie całej Polski

W Electro Complex ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości, jednak na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie odebrać używane wózki widłowe z dowolnego miejsca w kraju. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie.

Oprócz skupu i sprzedaży pojazdów widłowych zajmujemy się również ich serwisowaniem i naprawą, by przywrócić im pełnię możliwości użytkowych. Nie każda awaria wymaga od razu wymiany pojazdu na nowy. Nasi specjaliści dokonają kompleksowej diagnostyki, bezpłatnie wyceniając pojazd.

Skup wózków - kiedy jest opłacalny?

Jest wiele powodów, dla których przedsiębiorstwa pozbywają się swoich wózków widłowych. Starsze modele pojazdów są często droższe w eksploatacji od tych aktualnie produkowanych, co w połączeniu z drożejącym paliwem sprawia, że ich utrzymanie jest mało opłacalne. Zdarza się także, że niektóre firmy plajtują, a podnośniki stoją nieużywane. Skup wózków widłowych to w takiej sytuacji sprawdzony pomysł na szybki zastrzyk gotówki.

Sprzedaż wózka to świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy dotychczasowa umowa leasingu na konkretny pojazd dobiega końca lub chcemy zmienić profil działalności przedsiębiorstwa na zupełnie inny. Z usługi skupu wózków widłowych skorzystać mogą również osoby fizyczne, które dysponują maszyną lub maszynami do użytku prywatnego, ale z nich nie korzystają.

Bezpłatna wycena i minimum formalności

Zainteresowanych sprzedażą swojego wózka widłowego lub jego wymianą na nowszy z gwarancją zapraszamy do naszej firmy (zlokalizowanej w Bielawie przy ul. Nadbrzeże 164) lub prosimy o kontakt. Oferujemy szybką i fachową obsługę. Do bezpłatnej wyceny niezbędne będą następujące dane:

  • marka,
  • model,
  • rocznik,
  • maszt,
  • wyposażenie,
  • informacje o stanie technicznym czy ewentualnych brakach.

Elektro - Complex Wózki widłowe

Naprawy bieżące wózków widłowych spalinowych, elektrycznych oraz techniki magazynowej.

+48 501 040 382      kontakt


Skup wozków widłowych Warszawa

Wózki widłowe czasem tracą swoje zadania w magazynach i zakładach produkcyjnych z różnych powodów. Zazwyczaj są zastępowane nowymi lub z powodu zmian w firmie czy logistyce stają się zbędne. Wtedy pojawia się problem — co zrobić ze sprzętem? Zajmuje dużo miejsca, przeszkadza i trudno go przechowywać. Dodatkowo warto byłoby odzyskać część pieniędzy, za które go kupiliśmy. Z pomocą przychodzi nasza firma, Elektro-Complex, która prowadzi skup wózków widłowych w Warszawie. Zasady działania są bardzo proste i skonstruowane w taki sposób, żebyś nie musiał tracić cennego czasu.

Proces skupowania wóżków widłowych krok po kroku

Zastanawiasz się jak wygląda proces skupowania wózków widłowych? To proste! Po pierwsze wypełnij formularz na stronie według wytycznych. Należy wpisać do niego swoje dane kontaktowe oraz parametry wózka widłowego (marka, typ, rok produkcji i inne), a także dodać zdjęcia urządzenia. Wygodny i sprawny system przeprowadzi Cię przez wymagane działania w kilka minut. To działanie jest całkowicie bezpłatne. Następnie poczekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony. W trakcie rozmowy ustalimy niezbędne szczegóły. W umówionym terminie przyjeżdżamy po niepotrzebny wózek widłowy i od razu wypłacamy należną gotówkę za sprzęt.

Poznaj możliwości jakie daje nasz skup!

Nasz skup wózków widłowych w Warszawie daje możliwość odpłatnego oddania maszyn dowolnej marki, każdego rodzaju i w każdym stanie. Dzięki formularzowi i kontaktowi telefonicznemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie sfinalizować transakcję, dzięki czemu możesz szybko pozbyć się zbędnego wózka widłowego i jeszcze na nim zarobić.

Created by: verseo