Skup wózków widłowych

Start Skup wózków

ELEKTRO-COMPLEX - SKUP WÓZKÓW WIDŁOWYCH W WARSZAWIE

skup wózków widłowych

Elektro-Comlex zajmuje się odkupem wózków widłowych używanych, od firm i osób prywatnych. Za każdy wózek wypłacamy gotówkę natychmiast. Możecie Państwo pozbyć się wózka widłowego nie wychodząc z domu! Jest to najszybsza, najprostsza i najbezpieczniejsza forma sprzedaży. Wystarczy wypełnić formularz i czekać na kontakt telefoniczny. Skupujemy wózki widłowe każdej marki, w każdym stanie. Prosimy przesłać informację: marka, typ, rok produkcji, parametry, zdjęcia.

Złóż bezpłatnie swoją ofertę i wypełnij formularz
poniżej lub wyślij na adres widlowe@vp.pl

Dane kontaktowe
Parametry wózka

Wysłanie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883).


Elektro - Complex Wózki widłowe

Naprawy bieżące wózków widłowych spalinowych, elektrycznych oraz techniki magazynowej.

+48 501 040 382      kontakt


Skup wozków widłowych Warszawa

Wózki widłowe czasem tracą swoje zadania w magazynach i zakładach produkcyjnych z różnych powodów. Zazwyczaj są zastępowane nowymi lub z powodu zmian w firmie czy logistyce stają się zbędne. Wtedy pojawia się problem — co zrobić ze sprzętem? Zajmuje dużo miejsca, przeszkadza i trudno go przechowywać. Dodatkowo warto byłoby odzyskać część pieniędzy, za które go kupiliśmy. Z pomocą przychodzi nasza firma, Elektro-Complex, która prowadzi skup wózków widłowych w Warszawie. Zasady działania są bardzo proste i skonstruowane w taki sposób, żebyś nie musiał tracić cennego czasu.

Proces skupowania wóżków widłowych krok po kroku

Zastanawiasz się jak wygląda proces skupowania wózków widłowych? To proste! Po pierwsze wypełnij formularz na stronie według wytycznych. Należy wpisać do niego swoje dane kontaktowe oraz parametry wózka widłowego (marka, typ, rok produkcji i inne), a także dodać zdjęcia urządzenia. Wygodny i sprawny system przeprowadzi Cię przez wymagane działania w kilka minut. To działanie jest całkowicie bezpłatne. Następnie poczekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony. W trakcie rozmowy ustalimy niezbędne szczegóły. W umówionym terminie przyjeżdżamy po niepotrzebny wózek widłowy i od razu wypłacamy należną gotówkę za sprzęt.

Poznaj możliwości jakie daje nasz skup!

Nasz skup wózków widłowych w Warszawie daje możliwość odpłatnego oddania maszyn dowolnej marki, każdego rodzaju i w każdym stanie. Dzięki formularzowi i kontaktowi telefonicznemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie sfinalizować transakcję, dzięki czemu możesz szybko pozbyć się zbędnego wózka widłowego i jeszcze na nim zarobić.

Created by: verseo